HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Tekstil üretimi  konusunda 20 yıllık tecrübe ile kurulmuş olan  ZENOVA TEXTILE her geçen gün daha da gelişmekte olan Türkiye idealleri perdelik kumaşların önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Özellikle Zebra perde imalatı için sektörde kaliteye ve insan sağlığına önem veren , geniş makine parkuru , modern teknolojiyle birlikte , eğitimli işgücü, tecrübesi, geniş ürün yelpazesi, tasarım açısından zenginliğiyle her zaman yenilikçiliği ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin   ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda satış ve müşteri memnuniyetini arttıracak  desen ve tasarım  çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

2018 yılında kurulan modern  firmamızda,  kalitemizden ödün vermeden , kalitesini sürekli  geliştirici ve müşteri odaklı, kaynaklarını , yenilikçiliği  ilke edinmiş firmamız, sektöründe öncü firmalar arasında yerini almaktadır.  Firmamızda Zebra ürünlerimiz en yüksek kalitede üretilip , müşterilerimize en kısa zamanda teslimat yapılmaktadır. Her geçen gün ihtiyaçların yeniden şekillendiği günümüz dünyasında ortaya çıkan yeni stratejiler ve unsurlar, uluslararası global çapta şirketlerden  biri olma hedefine odaklı doğru ve  emin adımlarla  ilerlemekteyiz.

Felsefemiz

Ürünün istenen analizi, malzeme araştırmaları, tasarım dokumaları, renklendirme ile oluşturulmuş ve doğru zamanda ve zamanında çözüm üretme amacı ile felsefe anlayışı ve müşteri memnuniyeti yaratmaktır.
Güçlü, dürüst, anlayışlı ve saygılı bir anlayışla insan gücüne sahip olduğumuz güven, müşterilerimize daha değerli hizmetlerle paylaşmaya devam ediyor.

Kalitemiz

Dünya standartlarında, hizmet kalitesinde ve güvenilirliğinde, çevreye duyarlı bir şekilde davranma ve geliştirme açısından kararlı bir şekilde üretme.
Ağ kalitesine, iş ahlakına zamanında teslim anlayışına, her türlü ürüne, üretimin her aşamasında, her zaman hizmet verebileceğimiz hizmet anlayışımıza bir alternatif olarak farklı fikirlerle uğraşan müşterinin gözüyle bakmaya çalışmaktadır.